Category Archives: Oznámení

Sabagebu!

Sabagebu! je bláznivé anime z roku 2014. Jeho anglický název zní Sabagebu! -Survival Game Club!. Momoka Sonokawa, která není zrovna andílek, nastupuje na novou školu a chce si držet image hodné dívky. No její cesta za klidným středoškolským životem dostává trhliny už cestou první den do školy. V metru na ní má zálusk postarší chlapík a zachrání ji dívka vyzbrojená pistolemi. Prozatím uniká, ale překvapivě tu dívku potká ve škole a začíná nová éra. Momoka vstupuje do klubu her o přežití, kde dívky převážně hrají airsoft a prožívají ho jako skutečný boj a tak je i většinu času animován.

Kanata no Astra

Už dorazil i poslední opozdilec

Kanata no Astra je anime z roku 2019. Já jsem se s ním setkal až nyní náhodou. Jde o příběh studentů, kteří vyráží na školní výlet na planetu mcPa. To je v tomto universu běžné. Na kosmodromu takto jedna z nich potká stařenku, která na svůj výlet ze školních let na sousední planetu vzpomíná.

rez

rez

Zimní válka (Talvisota) v podání Countryballs

alokace 2

alokace 2

Veselé Vánoce

Přeji Vám příjemné prožití vánočních svátků a vše nejlepší v novém roce.

Yuudachi z kantai collection (Zdroj: pinterest.co.uk)

alokace

alokace

Anomaly: Warzone Earth – steam klíč

Anomaly: Warzone Earth

Za regsitraci na stránkách gamesrepublic.com dostanete steam klíč na hru Anomaly: Warzone Earth. Stačí se po registraci přihlásit a vyzvednotu si ho v sekci My games.

Nový rok

Shinigami-san jsem založil s tím, že sem budu dávat články nehodící se na Vojsko přičemž by mělo jít o méně pracné příspěvky a tutíž častější aktualizace. Nakonec se nějak nestíhal, takže sem toho sem letos příliš nedal. I vánoční roboti přichází až teď a to se na ně chystám už přes 14 dnů. Po skončení rekonstrukce bych měl mít víc času a tím by se měla zvýšit moje aktivita na obou stránkách.

Stránky spuštěny

Dnes 25.2.2013 byly spuštěny stránky Shinigami-san.cz. V průběhu týdne budu ladit vzhled a funkčnost a snad přidám první články.

lelouch