Monthly Archives: Duben 2015

The West – volba sad

Se stále novými sadami nově přišlo i jejich vylepšování, když ze tří identických předmětů lze složit jeden výsledný o úroveň lepší a tři tyto povýšené zase složit o úroveň výš a takto pokračovat. Takže jsem vzal na milost ještě velikonoční akci s novými sadami a teď už budu sbírat jen vyvolenou sadu a zbytek dám na výměnu za věci do nich. Zatím to vypadá na:

 

Pracovní sada

Oblečení
Sada Wyatta Earpa

Jízdní věci
Jesseho Chisholma

Zbraně
Sada Wyatta Earpa

Březnové články na Vojsku

Začínám nám sezóna výletů, otvírají se muzea, hrady, zámky a další místa a s tím se objevují na Vojsku informace o řadě akcí. Zde však přináším souhrn pouze článků.

K aktuálnímu dění a modernímu válčení se v březnu vztahovali tyto články:

Rusko bez Putina? Dávejte si pozor, co si přejete
Nový ruský tank T-14 Armata – fotky z transportu
Česko se chystá k obraně před Ruskem. Ale nejmenuje
Bitevní vrtulníky: Vzdušná podpora do všech konfliktů
Drony za pár tisíc nosí kamery. Unesou ale i malé bomby

Posledními články jsem se dostali k letadlům. Do sekcí souvisejících s letectvím přibyli články MiG-15 vs. F-86 Sabre, přehled speciálních britských bomb z 2. světové války, torpédový-bombardovací letoun Fairey Albacore a leteckou výzbroj doplnil článek o ruských leteckých kulometech.

V námořní technice je nově argentinský lehký křižník ARA La Argentina a chráněný křižník 25 de Mayo.

Z historie pak šlo o články Krize římské republiky a Gaius Iulius Caesar, Pád říše římské, Rudá armáda nás v květnu 1945 dobyla, nešlo o osvobození doplněné videem Bitva u Czajankových kasáren 14. března 1939. To se vztahuje k jednomu ze střetů mezi Wehrmachtem nacistického Německa a československou armádou při březnové okupaci.

Došlo i na doplnění sekce kulomety o Browning M1919 vs. Mauser MG34.