Monthly Archives: Květen 2015

Realms of the Haunting – steam klíč zdarma

RealmsOfTheHaunting

Nyní můžete získat steam klíč na hru Realms of the Haunting zdarma. Potřebujete k tomu jen účty na Facebook a Twitteru, aby jste mohli dát follow a to se mi líbí na níže uvedené stránce, kde také vyplníte svůj email pro zasílání novinek. Po odeslání se Vám na stránce hned objeví klíč na steam pro aktivaci hry.

Realms of the Haunting je klasická hororová střílečka, při které si člověk vzpomené na Blood, Doom a podobné.

The Culling of the Cows – steam klíč zdarma

Culling1

Nyní můžete získat steam klíč na hru The Culling of the Cows zdarma. Potřebujete k tomu účet na Facebooku. Na níže uvedeném odkazu vyplníte svůj email a kliknete na tlačítko Get your steam key. Na to je nutno dát like stránkám Bundlestars a PC Gamer. Ke hře patří steam sběratelské karty.

Litil Divil – steam klíč zdarma

doscover

Na Indiegala můžete nyní získat steam klíč na hru Litil Divil zdarma. Stačí vypnit svůj email, kam Vám budou zasílané akce Indiegala. Na něj Vám pak i přijde odkaz pro vygenerování steam klíče na hru Litil Divil. Na steamu stojí tato hra 8,99 eura.

Steam klíč na hru od TinyBuild

header

Nyní můžete získat Steam klíč na hru od TinyBuild. Stačí jít do aplikace na jejich facebook stránkách, dát follow na twitteru a vyplnit email. Přímo na facebooku pak obdržíte klíč na hru. ta se náhodně volí. Vím o Spoiler Alert a SpeedRunners. Počítám, že se to vztahuje i na další jejich hry jako je např. Not The Robots.

Chip – steam klíč zdarma

chip

Nyní můžete v IndieGala Store získat zdarma steam klíč na hru Chip. Stačí sjet dolu pod nabídky a do kolonky zadat svůj email, na který vám budou chodit informace o probíhajících akcích a obratem Vám na něj přijde i odkaz pro vygenerován ísteam klíče na Chip. Chip je logická hry od nezávislých vývojářů Coatsink.

Radical Roach Deluxe Edition – steam klíč zdarma

Radical Roach Deluxe Edition

Radical Roach Deluxe Edition

Nově můžete získat steam klíč na hru Radical Roach Deluxe Edition v obchodu IndieGala zdarma. Stačí vyplnit email, na který Vám pak přijde steam klíč.

Screenshot

Screenshot

Nosferatu: The Wrath of Malachi – steam klíč zdarma

Nosferatu: The Wrath of Malachi

Nosferatu: The Wrath of Malachi

Nově můžete získat stema klíč na hru Nosferatu: The Wrath of Malachi zdarma. Rozdává se 250 000 klíčů. Stačí použít níže uvedený odkaz. Na stránkách vyplnit svůj email a kliknout na Get your Steam key. Na email Vám pak dorazí steam klíč.

Anomaly: Warzone Earth – steam klíč

Anomaly: Warzone Earth

Za regsitraci na stránkách gamesrepublic.com dostanete steam klíč na hru Anomaly: Warzone Earth. Stačí se po registraci přihlásit a vyzvednotu si ho v sekci My games.

Royal Quest – Welcome Pack DLC – steam klíč zdarma

Royal Quest: Welcome Pack DLC

Na Indiegala v jejich obchodě můžete nyní získat steam klíč zdarma. Stačí jít do jejich obchodu a sjet níže, kde se nachází kolonka na vyplnění emailu. Na email Vám pak přijde Indiegala odkaz, na který kliknete a tím se dostanete do knihovny Vašich nákupů, kde si necháte vygenerovat steam klíč k DLC.

Pro doplnění: Royal Quest je free to play, takže si jí stačí na steamu zdarma přidat do knihovny a můžete použít DLC.

https://www.indiegala.com/store

Anomaly: Korea – steam klíč zdarma

anomaly-korea

Nyní můžete získat steam klíč na hru Anomaly: Korea zdarma. Stačí se zaregistrovat na stránkách gamesrepublic.com, potvrdit emailovou edresu ap oté se přihlásit. V My Games pak najdete hru Anomaly: Korea, kde jí můžete buď stáhnotu nebo si vzít steam key a aktivovat si jí na steamu.

Jde o narozeninovou akci, takže je časově omezená.

gamesrepublic.com