Monthly Archives: Červen 2015

Anomaly: Warzone Earth Mobile Campaign – steam klíč zdarma

Nově lze získat na Games Republic získat steam klíč na hru Anomaly: Warzone Earth Mobile Campaign zdarma. Stačí se tam zaregistrovat, pokud už máte účet, tak se přihlásit, použít níže uvedený odkaz, kde kliknete na „Get It For Free!“. Pak jděte do My profile, kde si v My games najdete Anomaly: Warzone Earth Mobile Campaign a necháte si vygenerovat steam klíč klinutím na tlačítko „Get It!“

AGIT2

Grimoire: Manastorm – steam klíč zdarma

grimtit

PC Gamer spolu s Bundle Stars společně rozdávají steam klíče na hru Grimoire: Manastorm. Stačí vyplnit svůj email a dát like. Po odeslání se Vám přímo na stránce ukáže steam klíč pro aktivaci hry. Grimoire: Manastorm je akční hra nazávislých vývojářů Omniconnection . Zatím běží v režimu předběžného přístupu a k zakoupení je za 9,99€.

grim2

QuestRun – steam klíč zdarma

QR2

Na Indiegala můžete nyní získat steam klíč na hru QuestRun zdarma. Stačí vypnit svůj email, kam Vám budou zasílané akce Indiegala. Na něj Vám pak i přijde odkaz pro vygenerování steam klíče na hru QuestRun. Na steamu stojí tato hra běžně 6,99€ eura.

Cubetractor – steam klíč zdarma

8fac4fd69dbf961e035de90d9f3bacc1aaa1171a

Na Indiegala můžete nyní získat steam klíč na hru Cubetractor zdarma. Stačí vypnit svůj email, kam Vám budou zasílané akce Indiegala. Na něj Vám pak i přijde odkaz pro vygenerování steam klíče na hru Cubetractor. Na steamu stojí tato hra běžně 9,99€ eura. Nyní je do 22. června v akci, ale proč jí nezískat zdarma.