Monthly Archives: Leden 2017

Forge of Gods – rady, tipy

Hned na úvod: Každý den se večer přihlašte alespoň pro 30 gemů po sedmé hodině a denní bonus. Ke konci měsíce pak už dostanete silnou elitu a i v průběhu jsou tam kolikrát pěkné odměny jako gemy apod. Je škoda si takto lacino získanou pomoc nechat propadnout.

Úvod

Ke hře jsem se dostal při nemoci, protože na prastarém nb moc jiných her nerozjedu, ale stává se z toho docela žrout času. Navíc není tak jednoduchá, pokud se chcete stát dobrým hráčem a být úspěšný v PvP. Je tam totiž spousta jednotek, musíte velmi pečlivě vybírat při evoluci apod.

Postupně se snažím tento text rozšiřovat a případně opravovat. Uvítám rady, upřesnění a doplnění od jiných hráčů.

Aktualizace 12.1.2017: Prozatím přidáno něco málo ke guildě a přidáno budování armády, evolve apod

Aktualizace: 29.1.2017: Přátelé, události

Aktualizace 4.2.2017: Přátelé, ovoce, skladba armády

 

Všeobecně

– vyzvedněte si každý den v daily questech 30 gemů mezi 19:00 a 19:05
– šetřete si gemy na akce. Naposledy jsem kupoval balíček válečníků a měl jsme na to přes 2100 gemů, protože balíček stál cca 712 gemů, po prvním nákupu byl ale stejný balíček za nižší cenu a po zakoupení druhého znovu klesla. Takže se tak dá dost ušetřit.
– věnujte se PvP a to jak klasickému, tak turnaje. Jsou za to četné odměny a hlavně modré koule potřebné k výzkumu, kterým zvyšujete svoje schopnosti v PvP, účinnek posilovačů, snižujete cenu evolucí apod. Tyto odměny dostáváte za každé třtí vítězství v řadě. Za umístění v turnaji pak získáváte odměnu každý dne při přepočtu podle pozice, na které jste se umístili.
– vyzkoumané bonusy do PvP, ovlivnění cen evolucí apdo se vyvíjí pro jendotlivé rasy zvlášť (démoni, lidé,…), proto je asi efektivnější se snažit při sklatbě armády a výzkumu zaměřit jen na jednu z nich. Zaměření jen na jedn urasu může být ale nevýhodou u trials, kde máte pevně pro daný den určené čím smíte útočit (určitá rasa, pouze ženy, pouze válečční pro boj na dálku)
– i pokud nemáte čas odehrát, tak se alespoň přihlašte kvůli bonusu za aktivitu