Monthly Archives: Únor 2017

Pokemon go – aktualizace a příchod 2. generace

– přidána 2. generace pokémonů a s ní i nové evoluce některých pokémonů z první generace
– změna útoků – někteří pokémoni přišli o některé z možných útoků a nebo dostali nové, také se změnili parametry některých útoků. Do této doby chycení pokémoni si nechávají své útoky i pokud mají některý ze zrušených. Úprava dostupných útoků má vliv na nově chytané pokémony. Nebudu se pouštět do hodnocení změn útoků, protože v tom jaký move set je ideální na útok a jaký na obranu jsou rozpory.
– oslabili laprase
– v souvislosti s novou generací byl změněn obsah vajíček
– nově je na výběr více oblečení vašeho avatara. Bohužel za coiny.


– změněny obrázky některých pokémonů
– změněn vzhled v obrazovce pokémona – u evoluce je vidět její silueta a byl přidán symbol pohlaví

Minion Masters [Free Steam Key]

Nyní můžete získat karetní hru Minion Masters zdarma. Stačí jít na níže uvedený odkaz, dát tam line na facebooku, sledování na Twitteru a vyplnit svůj email. Pak dostanete přímo na stránce kód, který pak uplatníte na steamu pro aktivaci hry.

Pokud se chcete dozvědět blíže ke hře, tak koukněte na steam. Ač jsem psal na začátku, že to je karetní hra, tak to není ve stylu prší apod, ale pomocí karet vyvoláváte válečníky, útoky apod.

Forge of Gods – Guilda

Rady ke hře Forge of Gods najdete v příslušném článku. Tady bych halvně připomenul důležitost guildy. Svým členům umožňuje využívat stavby dávající jim bonusy, společnými raidy získáváte posilováky, jednotky, fruits, měnu na stavbu guild budov, suroviny apod a hlavně velmi důležitý honor (světle modré koule – důležité na zlepšování armády). Ve válkách můžete získávát úspěšné útoky do pvp úkolů.