Monthly Archives: Říjen 2017

Pokémon GO Halloween

Zítra 20. října ve 20:00 začne v Pokémon GO Halloween event, který podle očekávání přinese stejně jako loni zvýšené candy a zvýšený spawn ghost pokoménů spolu s drowzee, cubone apod. Letos se s nimi objeví navíc první průkopníci ze třetí generace jako jsou Sableye, Banette a několik dalších typu ghost k nim i třeba Misdreavus, Houndour a další z druhé generace. Zbývající pokémoni ze třetí generace přijdou v prosinci.

Pokémon GO 0.79.2

V aktualizaci na verzi Pokémon GO 0.79.2 jdou přidány další věci ke třetí generaci jako audio, odznak ke třetí generaci apod. Nejsou tam ale movesety pro nové pokémony. Také jsou tam nové opravy a optimalizace. Podle webu pokemongohub.net by třetí generace měla přijít už s Halloweenským eventem. V aktualizaci je i nová startovací obrazovka s Halloweenským tématem, kde jsou i pokémoni ze třetí generace.

Safari zone Praha

Wild chansey

V sobotu 7. října 2017 jsem jel na Safari zone v Praze v obchodním centru Černý most, která byla součástí série akcí ve vybraných obchodních centrech po Evropě. Dorazili jsme až cca v půl jedenácté fronta na vstup byla krátká, každý tým měl svojí, takže se nekonaly dlouhé fronty na vstup, kterých jsem se obával. Každý dostal QR kód, který se použil při zatočení sponzorovaného pokéstopu v obchodním centrum. Tím se tyto pokéstopy hráči odemkli a objevili se mu další a k tomu rozsáhlé spawny včetně slibovaných chansey, larvitarů, mareep, kangaskhánů a unownů.