Monthly Archives: Prosinec 2017

Pokémon Go – dynamické počasí a další změny

Vývojáři před pár dny ohlásili příchod dynamického počasí do hry Pokémon Go. Část hráčů už má aktualizaci, která ho v sobě má implementované. Nyní vývojáři přidali informace, jak bude počasí ovlivňovat hru.

– prostředí Pokémon Go se bude měnit podle počasí
– někteří pokémoni budou mít zvýšený spawn při jim vyhovujícím počasí
– pokémoni při počasí, které je pro ně optimální, budou dávat více stardustu za chycení
– tyto pokémoni budou mít také větší bojový potenciál – tady je otázkou, zda půjde o lepší IV popř. Cp. Podle dataminingu by to mělo mít vlv vna cp i iv
– použitím pokémonů podle aktuálního počasí dosáhneme většího útoku

Pokémon Go – 3. generace

Slaking

Na 2. generaci se čekalo asi 8 měsíců (přišla 15.2.1017). Teď je otázka, kdy se dočkáme třetí, podle dnešní zprávy je budou asi pouštět v příštích týdnech postupně. Ve třetí generaci nás čeká 135 pokémonů včetně legendárních. Součástí oznámení bylo i to, že nově bude ve hře přidáno počasí a bude ovlivňovat hru, což přišlo do originálních her na Nintendo také se třetí generací.

Ze druhé generaci dostane svého babypokémona Marill (Azurill) a Wobbuffet (Wynaut). Přidou noví starteři a to travní Treecko, ohnivý Torchic a vodní Mudkip. Od Torchic je největší evoluce Blaziken, který má element fire/fighting a stejně tak útoky, takže by mohl být docela zajímavý. Z Mudkip je pak Swampert s elementem voda/zem.