The West a Valentýn

V souvislosti s Valentýnem spustili vývojáři novou akci, která poběží až do půlnoci 2.března. Po dobu této akce dostávají hráči srdíčka za akce ve hře (práce, bitvy, duely,…), mohou je darovat jiným hráčům, také je dostávají za speciální denní úkoly přidanými na dobu trvání akce. K tomu běží nové úkolové řady k Valentýnu , z nich některé souvisí s posíláním srdíček (úkolová řada Láska je ve vzduchu). Další srdíčka hráči generují pytlíky se srdíčky. Pytlík se srdíčky dává 1250 srdíček jednou za 12 hodin. Hráč ho získá sbíráním srdíček. Efektivnější pytlík se srdíčky dá 2500 srdíček jednou za 24 hodin. Tento pytlík se dá získat jedině koupí za 750 Union Pacific dluhopisů v Union Pacific Shopu.

Pracovní oznámení

Význam srdíček je ve dvou liniích. Srdíčka se střádají a vždy po dosažení určitého počtu srdíček se hráči odemkne určitá odměna. Ty uvádím níže. Druhá linie tkví v tom, že se sčítá počet srdíček všech hráčů ve světě a zase dosažením určitých mezníků dochází k přidání odměny všem ve světě.
Individuální odměny za srdíčka:
100             Valentýnské kolo
500             Truhla s harampádím
2.000         Grafický avatar
10.000       Truhla s ocelovými pláty
20.000      Pytlík se srdíčky – viz výše
35.000       Grafický avatar
55.000       Truhla – nevím jaká, později doplním
90.000      Valentýnský kůň
130.000    Truhla – nevím jaká, později doplním
180.000    Truhla s Valentýnskou sadou

Osobní odměny
Světové odměny:
Valentýnský svět
Červený dopis – otevřením získáte 50 dluhopisů
Neznámá odměna
Neznámá odměna
Neznámá odměna
Ve světových odměnách by mělo jít o truhlu a novou úkolovou řadu.

Světové odměny

Ve Valentýnském kole může hráč jednou za dne roztočit los a padne mu některý z dopisů s dluhopisy (50UPD nebo 100UPD), dopisů s penězi, předmět z romantikovy sady, Jablko lásky (přidá 100 srdíček) nebo Cukrová srdíčka (přidá 500 srdíček). Za 50 UPD nebo nugetů může hráč znovu zatočit, jinak musí čekat do dalšího dne. Vyjímkou jsou hráči, kteří v rámci akce zakoupili alespoň 200 nugetů. Ti mají jedno zatočení kolem denně navíc.Valentýnské kolo

Po dosažení všech odměn, mohou být zbývající srdíčka srdíčka použita pro nakupování itemů místo dluhopisů. Na stránkách se však neuvádí v jakém poměru se převádí na dluhopisy. Poměr 1:1 to asi nebude. Já dostávám za práci i 450 srdíček, takže tam musí být nějaký jiný. Otázkou je jak obtížné bude dosáhnout všech odměn, aby hráč vůbec mohl tento převod využít.

Registrovat se do hry můžete přes níže uvedený banner. Informace o The West naleznete v článku The West – prohlížečová hra.

One Response to The West a Valentýn

  1. Shinigami-san napsal:

    Na diskuzním fóru The West někdo uvádí, že za každých 5000 srdíček nad 180 000 obdrží hráč obálku s 50ti dluhopisy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *