Forge of Gods – Guilda

Rady ke hře Forge of Gods najdete v příslušném článku. Tady bych halvně připomenul důležitost guildy. Svým členům umožňuje využívat stavby dávající jim bonusy, společnými raidy získáváte posilováky, jednotky, fruits, měnu na stavbu guild budov, suroviny apod a hlavně velmi důležitý honor (světle modré koule – důležité na zlepšování armády). Ve válkách můžete získávát úspěšné útoky do pvp úkolů.

Díky válkám mezi guildami získáváte červené koule, za které kupujete premium jednotky. Takže podporujte svojí guildu útoky v guild wars.

Spolupráce v guilde:

  • domlouvejte se, který raid bude pro tento týden prioritní
  • sledujte jaké budovy jsou nově odemčené a vybudujte si je také, ať z nich máet prospěch
  • pozvěte ostatní hráče z guildy od přátel přes invite kód nebo využijte jejich. Nepoužívejte zbytečně metodu bez invite kódu. Zvoucí kódem totiž dostane jednotku (za prvních 30 takto pozvaných přátel), můžete sdílet svoje warlordy a posílat si maso. Tím se v rámci guildy dále posilujete

Nezapomeňte, že silná guilda přináší svým členům bonusy a modré koule, suroviny, zkušenosti, ovoce apod, na které by sám v takové míře nedosáhl. Tak je ve vašem zájmu podporovat činnost guildy.

Já jsem vůdce guildy Czechoslovak. Nemo je pak zástupce.Níže jsou jména některých členů guildy a jejich invite kódy.

Shinigamicze – UHRRCR
Nemo – CCPUAC
Kanco – FTLURQ
Drunkwife – PMQLUZ
Kovar – OZPIWC
Yoruichi – FAADAR
Jezdec – GUPMPT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *