Pokemon go – aktualizace a příchod 2. generace

– přidána 2. generace pokémonů a s ní i nové evoluce některých pokémonů z první generace
– změna útoků – někteří pokémoni přišli o některé z možných útoků a nebo dostali nové, také se změnili parametry některých útoků. Do této doby chycení pokémoni si nechávají své útoky i pokud mají některý ze zrušených. Úprava dostupných útoků má vliv na nově chytané pokémony. Nebudu se pouštět do hodnocení změn útoků, protože v tom jaký move set je ideální na útok a jaký na obranu jsou rozpory.
– oslabili laprase
– v souvislosti s novou generací byl změněn obsah vajíček
– nově je na výběr více oblečení vašeho avatara. Bohužel za coiny.


– změněny obrázky některých pokémonů
– změněn vzhled v obrazovce pokémona – u evoluce je vidět její silueta a byl přidán symbol pohlaví


– bonus 50 expů za chycení pokémona prvním míčkem


– obrazovka chytání pokémona dostala praktičtějsí prostředí a pokémoni se navíc porůznu brání chycení, takže například začnou divoce běhat po obrazovce.
– nové krmení – jde o Nanab Berry, které zpomalí chytaného pokémona, a Pinap Berry zdvojnásobující množství obdrženého candy za chycení
– opraven bug se zamrzáním hry při kliknutí na obrázek avatara
– raněným a KO pokémonům bylo doplněno HP na maximum
– u většiny nových evolucí první generace potřebujete item, který vzácně padá z pokéstopů. Snad se tím sníží neduh hry, kdy mají všichni hned nafarmené to samé, až na pár raritních kousků, a tím i stereotyp ve hře. Těmito itemy jsou Metal Coat pro Steelixe, King’s Rock pro Slowkinga, Dragon Scale pro Kingdra, Sun Stone pro Bellossom, Metal Coat pro Scizor a Politoed a Up-Grade pro Porygon2. Takže některé itemy jsou pro více druhů evolucí.

Nové evoluce eevee – Espeon a Umbreon

Tak rodinka eevee dostává dva nové přírůstky: Espeona a Umbreona. Jako u první generace i tady by mělo jít ovlivnit výslednou evoluci pojmenováním pokémona. Takže eevee se jménem Sakura se mění v Espeona a při pojmenování Tamao na Umbreona. Jako dříve raději po přejmenování doporučuji restart aplikace a raději nějakou dobu počkat. Podle zkušeností to jde takto udělat pouze jednou. Pak už přejmenování nefunguje.
Neověřené
– prý je snazší chytit pokémony první generace

 

Tak sem zvědavý, jak mi to s novou generací půjde. Začínám s 134 pokémony v pokédexu z regionu Kanto a 3 baby z Johto. Jak jsem byl dlouho nemocný, tak jich moc nemám. Sand se najde nějaký dobrý útočník a obránce v nové generaci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *