Pokémon GO 0.79.2

V aktualizaci na verzi Pokémon GO 0.79.2 jdou přidány další věci ke třetí generaci jako audio, odznak ke třetí generaci apod. Nejsou tam ale movesety pro nové pokémony. Také jsou tam nové opravy a optimalizace. Podle webu pokemongohub.net by třetí generace měla přijít už s Halloweenským eventem. V aktualizaci je i nová startovací obrazovka s Halloweenským tématem, kde jsou i pokémoni ze třetí generace.

Je otázka, zda spíš s novou aktualizací a eventem nepřijdou ze třetí generace jen ti pokémoni, co se vztahují k eventu tj. duchové (ghost). Právě na nové startovací obrazovce k eventu jsou vidět Duskull, Dusclops, Shuppet and Banette a Sableye.

Niantic k aktualizaci uvedl pouze:

Trainers,
Pokémon GO is in the process of being updated to version 0.79.2 for Android and 1.49.2 for iOS devices. Details from our development team:
– Various bug fixes and performance updates.
—The Pokémon GO team

John Hanke v rozhovoru řekl, že bude nový bojový systém pro rok 2018 a Gen III vyjde ještě v roce 2017. Přičemž vydávání dalších generací má svojí vlastní naplánovanou časovou linii a update bojového systému apod jsou plánované nezávisle. Také chystají úpravy umožňující větší spolupráci místních komunit a vzájemnou interakci. Také kladou důraz na AR brýle apod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *