Pokémon GO Halloween

Zítra 20. října ve 20:00 začne v Pokémon GO Halloween event, který podle očekávání přinese stejně jako loni zvýšené candy a zvýšený spawn ghost pokoménů spolu s drowzee, cubone apod. Letos se s nimi objeví navíc první průkopníci ze třetí generace jako jsou Sableye, Banette a několik dalších typu ghost k nim i třeba Misdreavus, Houndour a další z druhé generace. Zbývající pokémoni ze třetí generace přijdou v prosinci.

Jako i u jiných eventů vážících se k události se i nyní objeví pikachu s čepičkou. Také hráči budou moci nosit novou čepici (Mimikyu’s Disguise Hat). Za chycení, vylíhnutí a transfér pokémonů budou hráči dostávat dvojnásobek candy a buddy bude nacházet candy dvojnásobnou rychlostí. Event poběží až do 2. listopadu.

Nianticu se očividně osvědčili balíčky v shopu, takže tentokrát oznámil nové s raid passy a super inkubátory. Za sebe doufám, že konečně najdu wonder Houndoura, abych si udělal jeho další evoluci.

Centrum Černý most v Praze pak zve na víkend 21. a 22. října hráče, aby šli chytat k nim. Celý víkend budou mít aktivované lure moduly.

Zdroj:
oficiální facebook profil hry Pokémon GO
Pokémon GO Hub

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *