Forge of Gods – Beast army

Dualista po mě chtěl radu, jak postavit ve hře Forge of Gods armádu z beastů. Já se tedy specializuji na démony navíc ideální sestava bude odlišná pro PvP PvE přičemž dále záleží, zda má hráč běžné jednotky nebo má i dobré a vzácné typy z turnajů a eventů.

PvP

Níže je letmá sestava na PvP z jednotek co mám. Disponuji silnějšími jednotkami, ale tohle je vhodnější kombinace. V první linie mám dva útočníky. Z toho spodní drak dává poškození vícero jednotkám v okolí. Ještě snižuje obranu nepřátel, brouk zvyšuje šanci střeleckých jednotek na další výstřel v jednom kole. Strom zvyšuje útok střeleckých jednotek.

V druhé a třetí linii mám střelecké a podpůrné jednotky. Warlord na screenu umožňuje sousedním jednotkám útočit 2x za kolo, ale lepší volba je Ororo – střelecká jednotka, která způsobuje, že spojenecké okolní beast jednotky vrací nepříteli obdržené poškození. Pro mě s démony je to velmi nepříjemný protivník. Draci jsou houževnatí a mají plošný útok. Vzadu modrý džin dává spojencům šanci ignorovat část obrany nepřítele, Orcish zvyšuje útok spojeneckých beast jednotek, šaman pak ženských jednotek a tree giant je obdoba toho u démonů – zvyšuje přátelským beastům obranu.

PvE

 

Na PvE je obecně výhodnější upravit přidáním jednotek, které si postupně zvyšují staty, a léčitele, protože boje ve stage apod jsou delší a čelíte spoustě protivníků. Proto jsem místo šamana dal léčitelku. Dopředu pak může přijít krab, který si zvyšuje obranu, když na něj jde útok. Podobně se chová Crypt defender, který je dostupnější.

Counteři

Všechny rasy mají ev svém repertoáru jednotku, která jim dává bonus od útoku proti jiné rady. Démoni to mají proti beastů, lidé mají defendera dávající velký bonus proti démonům a beasti mají zase jednotku na screenu níže, která dává bonus od útoku proti lidem. Takže v PvP proti lidské armádě může být výhodné dát tuto střeleckou jednotku do zadní linie. Dost tím zvednete udělovaný damage lidským jednotkám.

Závěr

Článek berte spíš jako nasměrování kam se zaměřit. Jsem specializovaný na démony a beasty mám jen na trials a evolvuji je pouze pro potřeby povýšení démoních jednotek. Ale vždy platí v pvp se zvyšuje kolo za kolem útok, takže nemají moc smysl léčitelé a přední linie má hlavně dělat štít střelecké jednotky. Vaší snahu bude pak co nejrychleji zlikvidovat střelecké jednotky nepřítele  to hlavně ty s plošným útokem. Proti monstrům vás čeká delší cesta, tak tam už se vyplatí léčitelé a jednotky, které si postupně zvyšují bojem statistiky, protože v pvp nemají prostor se uplatnit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *