Pokémon Go – současné a blížící se události

Travní event

Nyní probíhá travní event, který začal v úterý 19. března 2019 ve 21:00 a končí v úterý 26. března 2019 také ve 21:00. Vyjma zvýšeného spawnu travních pokémonů navíc je ve hře nově Lunatone a Solrock v shiny verzi. Poměrně zajímavé jsou eventové úkoly. Za chycení tří Bulbasaurů nebo Chikorit je Turtwig, za chycení deseti travních pokémonů 1000 stardustu a zbývající dva úkoly se vztahují k evolucím. V případě dvou evolucí je odměnou Tangela a v případě pěti pak Venusaur. Do hry jsou také přidané nové útoky a do raidů travní boosové, ale nepřináší to žádné významné změny do hry.

Treecko community day

Dnes v sobotu 23. března bude od 15:00 do 18:00 community day na Treecko, který bude moct být i shiny. Nějaké pro dobré IV a candy šlo nafarmit už od začátku travního eventu. Během eventu budou lure moduly fungovat 3 hodiny a bude 4x rychlejší vycházení vajíček. Jsou i lepší travní pokémoni jak v ohledu udělovaného poškození tak doby přežití, takže pro mě je tento event jen o vyzvednutí shiny verze a legacy movesetu.

Giratina v raidech

Do raidů se od 27. března vrátí Giratina ve své altered verz a zůstane tam do 2. dubna. Poté místo ní přijde Giratina (Origin form), která v raidech zůstane až do 29. dubna. Takže oprášíme zase dračí pokémony.

Chlapík se sobrerem

1.března nás čeká Lotad, ze kterého je ten mexický kaktus se sombrerem 🙂 Jako už dříve budou na pár hodin ve hře z pokéstopů padat úkoly, za jejichž splnění dostaneme Lotada a u něj bude šance získat shiny verzi. Ještě teda bude šance na shiny castforma v normal verzi. Po fiasku při obdobném eventu na Feebase se budu dost rozmýšlet, zda se kvůli tomu budu honit po městě.

Obrázky jsou ze stránek pokemongolive.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *